خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

خرید VPN و خرید فیلترشکن از سایت HiVPN

سلام.بازدید کنندگان عزیز وبسایت جالبیات امروز تصمیم گرفتیم تا مقاله ای جالب و خواندنی در رابطه با هک تلگرام و بازتاب آن در جامعه ارائه دهیم.

هک تلگرام

هک تلگرام، این کلمه کلیدی تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون بار معادل ۱۰۰۰۰k بار توسط کاربران ایرانی در موتور جستجوی گوگل سرچ شده است.

جالب است بدانیم چرا مردم درگیر هک کردن هستند؟آیا از هک کردن تلگرام سودی خواهند برد؟

مقالات زیادی در این باره نوشته شده است و ما به توضیحات بیش تر بسنده نمیکنیم و همین قدر کافی است که با خواندن مقالات سایت های مجله اینترنتی دیجی کالا و موبایل کمک همه چیز روشن گردد.

چرا جامعه به هک تلگرام رو آورده است؟ فروشندگان هک نرم افزار کلاه برداری و قلابی هک تلگرام از فروش این نرم افزار ها چه هدفی دارند؟آیا تلگرام جامعه را درگیر مسئله هک و سوء زن نکرده است؟

با جالبیات همراه باشید تا در ادامه پاسخ سوالات فوق را دریابید.

 

چرا جامعه ایران به سمت هک کردن پیش رفته است؟

از آنجایی که مردم ایران از جمله انسان های خلاق هستند به ویژه نوجوانان و جوانان نسل جدید و نسل های آینده اکثرا به اینترنت و فناوری روی آورده اند تا آنجا که شاهد بوده ایم در حالی که هنوز برخی محصولات دیجیتالی عرضه نشده اند ایرانیان به نقد و بررسی آن میپردازند که بسیار هم خوب است به هر حال پیشرفت در فناوری و اطلاعات جدید از جمله ضروریت های هر کشوری که به خدا را شکر در کشور ما به خوبی فراگیر شده است البته باید توجه نمود این فراگیری نباید بیش از حد معمول باشد مانند نمونه هایی که مشاهده کرده ایم در خصوص حمله به صفحات اجتماعی افراد معروف توسط کاربران ایرانی که اصلا امر خوشایندی نبود و نیست!

بعد از افزایش سرعت اینترنت و به دلیل مشکلات متعدد در ضعف برنامه نویسی و بانکداری اینترنتی و… هکران متعددی در ایران پدید آمدند و چون همگی از نسل جوان و نوجوان بودند از این رو سبب ترغیب دیگر هم سن و سالان خود شدند.تا جایی که همین نسل جوان و نوجوان رشد سنی کرده و برخی ازدواج کردند در حالی که باید مسئولیت زندگی بر دوش گیرند اما کماکان شاهد این موضوع و معضل عظیم بوده ایم که شک و شبه و احتمال حیانت زن و مرد را به سمت هک تلگرام و جاسوسی در اطلاعات شخصی همسران و شوهران خود کشانده است.

فروشندگان هک نرم افزار کلاه برداری و قلابی هک تلگرام از فروش این نرم افزار ها چه هدفی دارند؟

فروشندگان نرم افزار و پکیج ها و برنامه های هک کردن تلگرام که به نوعی بد افزار تلقی میشوند، هدفی جز کسب درآمد و مال مشکل دار و از نظر اکثر مراجع دینی اسلام مال حرام!  ندارند.

متاسفانه مکان فروش این نرم افزار ها از طریق سایت های اینترنتی متعدد با سرچ ؛هک تلگرام؛ در گوگل و دیگر موتور های جستجو گر و همچنین صفحات اجتماعی شلوغ اینستگرام و تلگرام بوده است.

در آخرین مصاحبه ما از یکی از پر فروش ترین این فروشنده های به ظاهر کار درست! متوجه شدیم ایشان با ایجاد درگاه واسط پرداخت اینترنتی با نام جعلی موفق به فرئش این نرم افزار شده اند جالب است بدانید که هزینه این نرم افزار دروغین هک تنها مبلغ ۱۰ هزارتومان می باشد که با فریب های گوناگون به فروش رسیده است ؛ جالب تر این است که این فرد میانگین روزانه درآمدی معادل ؛یک میلیون و دویست هزارتومان؛ داشته است که مجموعا درآمد میانگین ماهانه «سی و شش میلیون تومان» بوده است و البته می باشد!

در هر صورت، با در دست گرفتن یک ماشین حساب ساده خواهید فهمید که با وجود فعالیت ۷ ماه این کلاه بردار اینترنتی تلگرام، حدودا ۲۵۰ میلیون تومان و بیش تر درآمد کسب کرده اند، چرا تا کنون اقدامی نشده است؟!

اندکی تفکر لازم است هم وطن، چرا باید گول این نرم افزار های قلابی را خورد؟ در حالی که هیچ روشی برای هک تلگرام به غیر از روش ؛مهندسی اجتماعی؛ و راه های فریب وجود ندارد.

هر کس ادعا میکند هکر است و تلگرام را هک کرده؛ برود و جایزه ۳۰۰  هزار دلاری شرکت تلگرام را که معادل با ۱ میلیار تومان است دریافت کند نیاز نیست که ۷ ماه تلاش کند بعد از هک کردن تلگرام تا ۲۵۰ میلیون تومان پول شبه دار اندوخته کند!

اگر از فروشندگان و هکران تلگرام که جز کلاه برداری کار دیگری در پیش نگرفته اند، خبر دارید این مطلب را برایشان ارسال نمایید و سخن امام هادی (ع) و حضرت علی (ع) را در رابطه با حقوق مردم را به آنان یادآور شوید.

داوود صرمی که از اصحاب امام رضا، امام جواد و امام هادی علیهم السلام بوده می گوید که امام هادی علیه السلام فرمودند:
«یا داوود! انّ الحرام لا ینمی، و ان نمی  لا یبارک له فیه، و ما انفقه لم یوجر علیه، و ما خَلَّفَهُ کان زاده الی النار.»
«ای داوود! حرام رشد و فزونی ندارد و اگر هم داشته باشد برکت ندارد و آن چه از حرام انفاق می شود پاداش ندارد و آن چه از حرام پس از انسان باقی می ماند، زاد و توشه آتش جهنم او خواهد بود.» (الکافی، ج۵، ص۱۲۵)

حضرت علی علیه السّلام ـ می‌فرماید: «اَمّا الظّلم الّذی لا یُترکُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً؛ امّا ظلمی که بخشوده نمی‌شود ظلمی است که بعضی از بندگان خدا بر بعض دیگر می‌کنند». (نهج البلاغه، خطبه ۱۷۵ )

التماس دعا و تفکر

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن برای آیفون و اندروید به سایت hivpn مراجعه کنید

خرید vpn


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group