خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

سیستم عامل android چیست – خرید وی پی ان  android
android اولین و تنها نسل سیستم عامل‌ اپل برای دستگاه‌های موبایل و قابل حمل است.
این سیستم عامل برای اولین بار در سال 2007 برروی دستگاه  سامسونگ عرضه شد و تا پیش از سال 2010 نیز به نام آندروید شناخته می‌شد.
اندروید android تبلت مجهز به این سیستم عامل هستند و شرکت گوگل مجوز استفاده از این سیستم عامل را در حال حاضر به هیچ شرکت های سونی و سامسنوگ و غیر ه واگذار میکند.
خرید سیسکو برای آندروید
تا پایان ماه مه 2010 حدود 59 درصد ترافیک موبایل وب از طریق این سیستم عامل ایجاد شده بود.
ایده اصلی این سیستم عامل استفاده از رابط کنترلی چند لمسی است. برای مثال برای جابجا کردن صفحات در android تنها نیاز به کشیدن یک انگشت روی صفحه است. با قرار دادن دو انگشت روی صفحه و دور کردن آن‌ها از هم نیز می‌توان برروی صفحات وب و عکس‌ها زوم کرد.
اندروید از نطر معماری از چهار لایه Core OS، Core Services، Media Layer و Cocoa Touch تشکیل شده‌است.
با انتشار نسخه شماره 4 اپل قابلیت Multi-Tasking را به سیستم عامل اندروید اضافه کرد. نسخه 5 نیز اولین سری از سیستم عامل android بر پایه پردازش ابری است.
اندروید از نظر معماری و کاربردی شباهت زیادی به سیستم عامل انیدورد حصیری دارد. در ‌android  همانند android از مرورگر گوگل برای مرور وب و از نرم‌افزار آی‌تیونز برای پخش موزیک و مدیریت کتاب‌ها، دفترچه تلفن و اپلکیشن‌ها استفاده می‌شود.
یکی از موفقیت‌های  گوگل  در ساخت این سیستم عامل، راه‌اندازی فروشگاه اپلیکیشن گوگل پلی است. این فروشگاه تا پایان ماه مه 2011 دارای بیش از 500 هزار اپلیکیشن بوده‌است.
خرید فیلترشکن  اندروید
شرکت google نرم‌افزارهای google play  را با بستن قرارداد با برنامه‌نویسان منتشر می‌کند و هر کس می‌تواند با استفاده از ابزار SDK سیستم عامل android اپلیکیشن طراحی کند و بعد از دریافت مجوز از اپل آن را به قیمت دلخواه در google play  به فروش رساند.
سیستم عامل android از ابتدای انتشار مورد هدف هکرهای سیستم عامل قرار گرفت. به این ترتیب هکرها موفق شدند هم قفل شبکه موبایل (Sim Lock) گوشی اندرویدی را بشکنند و هم محدودیت نصب اپلیکیشن‌ها برروی این سیستم عامل را با استفاده از رخنه‌های امنیتی در مرورگر سافاری و الگوریتم خواندن فایل‌های PDF دور بزنند. به این کار اصطلاحاً Jailbreak گفته می‌شود.
اپل روز 12 اکتبر 2011 همزمان با عرضه آی‌فون 4S نسخه پنجم سیستم عامل android را منتشر کرد.
  • نسخه پنجم سیستم عامل android منتشر شد
این نسخه از android بر پایه مفهوم پردازش ابری طراحی شده‌ و دارای اپلیکیشن‌پیام فروی، خبرخوان Newsstand و اپلیکیشنی برای مدیریت اخطارها (Notifications) است.
خرید vpn برای  تبلت
به گفته گوگل android نسبت به نسخه پیشین 200 قابلیت جدید دارد.
در سپتامبر ۲۰۱۲ نسخه ششم این سیستم عامل عرضه شد. در این نسخه دو نرم‌افزار Google Maps و YouTube که از اولین نسخه‌های android بخشی از برنامه‌های اصلی دستگاه بودند حذف شدند. شرکت اپل یک اپلیکیشن به نام Maps را به عنوان اپلیکیشن نقشه گوشی عرضه کرد.
در این نسخه، فیس‌بوک بخشی از ابزارهای اجتماعی دستگاه شد. ابزاری به نام Passbook در این نسخه معرفی شدند که به کاربر اجازه می‌دهد بلیط کنسرت، سینما، هواپیما، کارت‌های خرید و هدیه خود را برروی گوشی نصب کند.
یک سال بعد در سپتامبر ۲۰۱۳ نسخه جدید سیستم عامل android به نام اندروید با طراحی کاملاْ متفاوت همزمان با معرفی آی‌فون‌ 5S و 5C عرضه شد. در این نسخه طراحی ظاهری سیستم عامل به Flat و بدون عمق و سایه تغییر یافت. آیکون‌ها و انیمیشن‌ها کاملاْ تغییر کردند. ابزاری به نام iTunes Radio اضافه شد که از مجموعه‌ای آهنگ شبکه‌های رادیویی اینترنتی ایجاد می‌کند و کاربران می‌توانند به صورت مجانی از آن استفاده کنند.

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group