خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

در حالی که انتخاب برای استفاده از VPN یکی از آسانترین را هها برای هر کسی که ارزش ها و  حفظ حریم خصوصی در اینترنت است
در حالی که بررسی های ما درمورد  هر ارائه دهنده  سرویس VPN نشان میدهد که همه سرویس های وی پی ان امن نیستند بسیاری از شبکه های وی پی ان رایگان جهت قصد و هدفی طراحی شده اند و گرنه عاشق چشم و ابروی منو شما نیستند.
هشدار جدی HiVPN به شما این است که از این سرویس دهنده های رایگان VPN استفاده نکنید و اگر هم استفاده میکند خطرات ان را باید به جان بپذیرید.
اولین اصل ما ارائه سرویس VPN میباشد که حریم خصوصی افراد نقض نشود و کاربر به راحتی بتواند در محیطی امن وب گردی کند

برای خرید سرویس های وی پی ان اینجا کلیک کنید

 ما فکر این امر می تواند به در نظر گرفتن عوامل مختلف باید در فکر کردن در مورد در هنگام انتخاب که یکی برای شما مناسب است مفید است.
ما همچنین آنها را به حدود نظم است که ما احساس می کنیم بسیار مهم است، اگر چه این بسته به نیازهای خاص شما متفاوت باشد قرار داده است. اگر تماشای Hulu به از خارج از ایالات متحده به عنوان یک اولویت مهم برای شما به عنوان مثال است، اما شما هرگز مشابه دانلود و سپس، پس از آن شما تنظیم لیست درآمده است.
1. نگه داشتن سیاهههای مربوط
با توجه به اینکه هدف اصلی از این VPN است که برای کاربران خود را با ناشناس ماندن در اینترنت، ما در نظر بگیرید که نگه داشتن از سیاهههای مربوط از کاربران فعالیت های آنلاین نمی باشد. از جنبه های ضروری از خدمات.
اگر سیاهههای مربوط به پس از آن نگه داشته هر ارائه دهنده VPN در جهان می توان مجبور به آنها دست به مقامات محلی (و بسیاری از شناخته شده اند به قرار داده تا مقاومت بسیار کمی در این زمینه). تنها راهی است که یک سرویس دهنده VPN می توانید در صداقت کامل نامش فاش نشود، مشتریان خود را تضمین کند، است اگر هیچ ثبتی نگهداری می شوند. در این راه، در صورت دریافت حکم دادگاه سفارش به دست بیش از جزئیات، و یا حتی اگر سرور خود را مصادره می شود (آن اتفاق افتاده است)، ارائه دهنده VPN قادر به سازش کاربران آن باشد.
2. دیگر تعهدات به حریم خصوصی کاربران
در حالی که هیچ سیاهههای مربوط از فعالیت های آنلاین کاربران مهم ترین عامل امنیت است، آن است که ارزش توجه به مناطق دیگر در خصوص نگرش ارائه دهنده VPN به حریم خصوصی است.
در حالت ایده آل ما دوست داریم به دیدن شرکت هایی که پرداخت ناشناس Bitcoin و آدرس ایمیل یکبار مصرف را بپذیرید. در این راه، باید به آنها مایل آن، مشتریان می تواند به عنوان نزدیک به 100٪ ناشناس که ممکن است باقی می ماند. حتی اگر این اقدامات بیش از حد افراطی به نظر می رسد برای اکثر کاربران، ما از نظر پذیرش آنها را به عنوان یک شاخص خوب از تعهد VPN به حریم خصوصی
چه به جزئیات آنها را اتفاقی می افتد؟ برخی از شرکت ها را از بین ببرد پرداخت و صدور صورت حساب جزئیات به زودی به عنوان معامله کامل شده است، اختصاص دادن یک ناشناس (و بنابراین قابل ردیابی) ID کاربر به صورت تصادفی برای اهداف مدیریت است. دیگر از سوی دیگر حفظ تمام اطلاعات صورت حساب در فایل، و حتی ممکن است آن را برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنید
چه مقدار اطلاعات است که برای در هنگام ثبت نام را پرسید؟ بسیاری از VPN ها با یک آدرس ایمیل و جزئیات پرداخت، اساسی هستند، در حالی که دیگران برای آدرس و شماره تلفن جزئیات کامل است. ما فکر می کنیم آن را بدون گفتن که ما فکر می کنیم اطلاعات مورد نیاز و حفظ کمتر بهتر می رود.
3. آیا P2P استفاده از تورنت مجاز است؟
در حالی که این مهم است توجه برای همه، نه برای بسیاری از آن دلیل اصلی برای استفاده از VPN است. عوامل مهم در اینجا هر دو کشور مبدا ارائه دهنده VPN، و محل سرور خود را. حتی اگر یک سرویس دهنده VPN در شهرستان که قوانین حفظ اطلاعات اجباری (به عنوان مثال کانادا) دارند نه بر اساس، آن است که هنوز به احتمال زیاد به دردسر اگر اجازه می دهد تا نقض قوانین حق تکثیر بر روی سرور که در یک کشوری که واقع (به عنوان مثال بسیاری از اتحادیه اروپا).
از آنجا که نگهداری داده رهنمود اتحادیه اروپا در مورد خدمات VPN در هلند و لوکزامبورگ صدق نمی کند، بسیاری از ارائه دهندگان اجازه استفاده از P2P از طریق سرورهای واقع در شهرستان آن
اگر P2P تنها دلیل خود را برای تمایل به استفاده از VPN است و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن استفاده از یک سرویس پروکسی SOCKS به جای. بحث کامل این موضوع را می توان یافت.
4. مکان سرور
علاوه بر استفاده از P2P، ملاحظات دیگری هم به مکان های سرور اعمال وجود دارد:
کاربران که مایل به مایل به استفاده از خدمات جغرافیایی قفل شده (مانند تماشای iPlayer بی بی سی خارج از بریتانیا، و یا گوش دادن به پاندورا خارج از ایالات متحده) باید یک ارائه دهنده با سرورهای در کشور خدمات مورد نظر واقع شده است را انتخاب کنید
دورتر از لحاظ جغرافیایی که یک سرور است، آهسته تر از اتصال به اینترنت خواهد بود. کاربران آمریکای شمالی برای مثال بنابراین باید احتمالا جلوگیری از خدمات تا حد زیادی اروپا و بر اساس یکی را انتخاب کنید به خانه نزدیک تر
برخی از ارائه دهندگان VPN سرورهای در بسیاری از کشورها (گاهی اوقات بیش از 50). این ممکن است به برخی بسیار مفید است، اما به احتمال زیاد کمتر به بسیاری از.
5. قیمت
ما درک می کنیم که با قرار دادن قیمت در مکان پنجم ممکن است یک تصمیم بحث برانگیز به نظر می رسد، اما با توجه به اینکه از گسترش قیمت بزرگ نیست (اعم از پایین سنگ 5 $ در ماه به اوج حدود 15 $ در ماه، با اکثر برنامه های بودن در جایی در وسط )، ما احساس می کنیم که که قادر به ارائه خدمات است که کاربران می خواهند مهم تر است.
اغلب ارائه دهندگان VPN ارائه تخفیف بسیار بزرگ برای فله (معمولا 3، 6 یا 12 ماه) خرید. این می تواند به صرفه جویی قابل توجهی مقدار، اما ما به شدت تلاش خدمات را به مدت حداقل یک ماه توصیه قبل از مصرف تا پیشنهاد
برخی از ارائه دهندگان ارائه یک محاکمه آزاد تعهد از خدمات آنها. این می تواند از چند ساعت تا یک ماه کامل (CyberGhost) و متغیر است. حتی با استفاده از یک سرویس برای چند ساعت می تواند به شما یک ایده خوب از چگونه از آن آسان است برای استفاده از را، و چگونه به خوبی آن را انجام
ترین VPN را ارائه گارانتی بازگشت پول از نوعی است. با این حال، به ارزش چک چاپ کوچک در اینجا به عنوان برای برخی از آن یک “نه ایرادی پیشنهاد است، و می تواند در نتیجه به طور موثر به عنوان یک محاکمه آزاد استفاده می شود، در حالی که دیگران فقط بازپرداخت پول در صورتی که موفق به شما اتصال در طول دوره آزمایشی .
6. سهولت در نصب و استفاده، و پشتیبانی برای دستگاه شما
به طور کلی، خدمات VPN که ارائه نرم افزار سرویس گیرنده خود را راحت تر به راه اندازی نسبت به کسانی که در راه حل های شخص ثالث تکیه می کنند. این امر به ویژه با پروتکل OpenVPN درست است، به عنوان مشتری نیاز به منبع باز راه اندازی با فایل های پیکربندی اضافی است که می تواند یک کمی رنج آوری برای زرنگ و دانا غیر فنی.
مشتریان سفارشی VPN اغلب شامل قابلیت های اضافی، از جمله توانایی را به زحمت بین سرور و پروتکل VPN استفاده می شود را تغییر دهید، ارائه بار بار سرور و پینگ، شامل اینترنت کشتن سوئیچ »یا خودکار دوباره گزینه های، و بیشتر. در حالی که ضروری نیست، برخی از این ویژگی های مفید (اگر چه ما احساس می کنیم توانایی تغییر پروتکل کاربرد محدودی برای اکثر کاربران دسکتاپ به عنوان دلیل کمی نیست که فقط با از OpenVPN چوب وجود دارد)
PPTP و L2TP به فقط در مورد هر سیستم عامل و دستگاه ساخته شده، و معمولا کاملا آسان به پیکربندی
در حالی که اکثر دستگاه های می توان در نظریه به صورت دستی بر روی هر سیستم عامل و دستگاه پیکربندی، راهنما و پشتیبانی از این است که همیشه در دسترس نیست. OpenVPN در دستگاه های تلفن همراه به طور خاص تنها به تازگی در دسترس است (معمولا از طریق برنامه های شخص ثالث) بنابراین اگر این برای شما مهم است آن است که با راهنمای در دسترس است (و یا این که پشتیبانی از مشتری می تواند کمک) است.
پشتیبانی 7. ضوابط
اگر همه چیز به اشتباه پس از آن پشتیبانی از مشتری است کمک وجود دارد. تمام ارائه دهندگان VPN دارند حداقل یک سیستم پشتیبانی از پست الکترونیکی بلیط بر اساس، و مبتنی بر وب چت زنده نیز داشته چند حتی ارائه پشتیبانی تلفنی و توانایی نرم افزار را مانند به کنترل از راه دور کامپیوتر خود را با استفاده از نرم افزار است. چنین شرکت ها نیز احتمال بیشتری برای ارائه پشتیبانی 24/7، در حالی که ارائه دهندگان کوچکتر معمولا تنها در ساعات اداری در کشور خود را از مبدا در دسترس هستند. در تجربه ما شرکت VPN بسیار بر روی توپ که آن را به پشتیبانی از مشتری می آید، و بیشتر خواهد شد نمایش داده شد در عرض چند دقیقه در ساعات اداری به زودی به عنوان ساعات اداری شروع اگر نه پاسخ، و یا.
اگر پشتیبانی از مشتری مهم است و سپس سعی کنید تا اطمینان حاصل شود آن را در دسترس در زمان شما به احتمال زیاد به آن نیاز است
ما در بر داشت که در حالی که ممکن است مناسب برای برخی، گزینه های پشتیبانی متعدد از استفاده محدود به عنوان زنده به طور کلی معمولا به ارمغان می آورد یک پاسخ بسیار سریع است.
8. پروتکل VPN و رمزگذاری
اگر چه این اغلب به عنوان یک نقطه فروش بزرگ، که ما در این مقاله توضیح می دهد، تا زمانی که PPTP است اجتناب شود پروتکل VPN و سطح رمزگذاری نباید توجه عمده، به عنوان هر دو L2TP / IPsec و از OpenVPN گزینه های خوبی هستند برجسته شده است.
از OpenVPN دارای لبه برای استفاده روی میز (آن است که کمی سریع تر)
L2TP / IPsec را آسان تر است به راه اندازی دستگاه های تلفن همراه، اگر چه مشتریان از OpenVPN حال حاضر در دسترس برای iOS و اندروید (هیچ راه حل شخص ثالث برای نسخه های آندروید زیر 4.0 وجود دارد، اما Kepard یک مشتری چند پروتکل را که با تمام نسخه های کار خواهد کرد)
طول کلید رمزنگاری 128 بیتی بیش از Overkill برای بسیاری از کاربران، و کند می شود این سرویس است. حتی کاربر پارانوئید بیشتر هرگز کلیدهای رمزنگاری بیش از 256 بیتی وجود دارد نیاز
دلیل آن است که بسیار به ویندوز محدود تنها، و هر گونه مزایای قاتل بیش از از OpenVPN ارائه نمی دهد، ما فکر نمی کنم SSTP بسیار مفید برای بسیاری از کاربران است.
نتیجه
انتخاب یک VPN است به عنوان ساده به عنوان آن شاید باید نیست، و فقط تعداد کمی موفق به دریافت همه چیز را درست (هر چند برخی بسیار نزدیک). بهترین توصیه این است به خواندن بررسی (مانند آنهایی که ما البته!) و سعی کنید از خدمات است که امیدوار کننده ترین به نظر می رسد قبل از اقامت در یک که برای شما کار می ک

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group