خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

 

سامسونگ گلکسی نوت وی پی ان | خرید vpn وی پی ان| HiVPN

فبلت جذاب و جدید سامسونگ گلکسی نوت ۷ با تمام قابلیت‌های باشکوه و جذابش در رنگین‌کمانی از رنگ عرضه خواهد شد. بی‌شک باید از گلکسی نوت ۷ توقع تنوع رنگ بالایی را داشته باشیم چراکه این روزها رقیبان این برند کره‌ای تنها به رنگ‌های سفید و مشکی و حتی طلایی اکتفا نکرده‌ و ترکیب رنگ‌های جذابی را برای گوشی‌های خود عرضه کرده‌اند. ترکیب رنگ‌های جدید گلکسی نوت ۷ نیز گواهی این مدعاست که سامسونگ از رنگ‌های قدیمی خسته شده و در این پرچم‌دار قرار است رنگ‌های جدیدی را به چشمان کاربران و طرفدارانش هدیه دهد.

سامسونگ گلکسی نوت ۷ در رنگ‌های جدیدی عرضه خواهد شد. نوت ۷ قرار است در رنگ‌های آبی مرجانی، نقره‌ای، مشکی و طلایی روانه بازار شود که وی پی ان  رنگ طلایی در آمریکا به فروش نخواهد رسید. در طراحی نوت ۷ به این نکته توجه شده که رنگ دور قاب و جلوی گوشی هوشمند وی پی ان یکسان باشد و قلم‌های ویژه این گوشی هوشمند نیز همرنگ آن‌ها طراحی‌شده است.

در میان رنگ‌های گلکسی نوت ۷ از رنگ آبی جدیدی استفاده‌ شده است، هرچند پیش‌ازاین درگوشی‌های قبلی سامسونگ از رنگ آبی استفاده‌ شده بود اما این طیف رنگی آبی که به آبی مرجانی مشهور بوده و رنگی سرد و کم‌رنگ است، رنگ هیچ گوشی هوشمندی نبوده است؛ اما رنگ‌های طلایی و نقره‌ای پیش‌ازاین درگوشی‌های هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge استفاده‌ شده بود. هم‌چنین رنگ مشکی نوت ۷ منحصر به‌فرد بوده و با سایر گوشی‌های این برند در رنگ مشکی تفاوت دارد.

تمام‌ رنگ‌های موجود برای گلکسی نوت ۷ را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

نوشته سامسونگ گلکسی نوت ۷ در ۴ رنگ متفاوت راهی بازار می‌شود اولین بار در وی پی ان آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

نوشته سامسونگ گلکسی نوت ۷ در ۴ رنگ متفاوت راهی بازار می‌شود اولین بار در خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه | شرکت نت وب پدیدار شد.

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن برای آیفون و اندروید به سایت hivpn مراجعه کنید خرید APPLE ID

خرید vpn


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group