خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

 

خرید وی پی ان سامسونگ | خرید vpn وی پی ان| HiVPN

سامسونگ شاید بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های با نمایشگر خمیده در دنیا باشد. این غول کره‌ای یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نمایشگر در دنیا نیز هست. سامسونگ معمولا قطعات گوشی‌ها و دیگر محصولات خود را می‌سازد. اما حالا اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد این کمپانی خرید وی پی ان سامسونگ قصد دارد یک قطعه گوشی‌های با نمایشگر خمیده خود را از رقیب دیرینه‌اش یعنی ال‌جی خریداری کند.

۲metal chip-on film نام قطعه‌ای است که سامسونگ قصد خرید آن را دارد و کار آن اتصال نمایشگر گوشی به برد اصلی است. حالا چرا سامسونگ قصد خرید این قطعه را از ال‌جی دارد؟ قطعه‌ای که ال‌جی ساخته تنها قطعه‌ای در دنیاست که قابلیت خم‌شدن دارد. ال‌جی ساخت این قطعه را از نیمه دوم سال ۲۰۱۶ شروع می‌کند و این احتمال وجود دارد که در نسل بعدی گلکسی Edge از آن استفاده شود.

این اولین بار است که سامسونگ قطعه‌ای از ال‌جی خریداری می‌کند.وی پی ان سامسونگ و ال‌جی از رقبای قدیمی یکدیگرند. روزنامه کره‌ای چوسان ایلبو گزارش داده که لی جائه‌یانگ مدیر فعلی سامسونگ معتقد است که همیشه باید بهترین قطعات در ساخت محصولات استفاده شود و مهم نیست که این قطعات ساخت کیست.

نوشته سامسونگ ممکن است در نسل بعدی گلکسی S Edge از قطعات ال‌جی استفاده کند! اولین بار در – آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

نوشته سامسونگ ممکن است در نسل بعدی گلکسی S Edge از قطعات ال‌جی استفاده کند! اولین بار در خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه | شرکت نت وب پدیدار شد.

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن برای آیفون و اندروید به سایت hivpn مراجعه کنید خرید APPLE ID

خرید vpn


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group