خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor
Network Monitor اپلیکیشنی برای کنترل هر چه بهتر مصرف دیتا در داخل موبایل است که به کمک آن می‌توانید میزان مصرف‌های روزانه از طریق اینترنت سیم کارت یا حتی WiFi را مشاهده و مدیریت کنید. با های وی پی ان همراه باشید.
مهم نیست مشترک ایرانسل باشید یا همراه اول یا حتی رایتل، در هر صورت قیمت بسته‌های اینترنت موضوعی است که همیشه با آن مواجه خواهید بود. برای مثال اگر شما تصمیم خرید بسته‌ی 2 گیگابایتی از اپراتور‌های ایرانسل، همراه اول یا رایتل را داشته باشید باید ده تا بیست هزار تومان در ماه برای آن هزینه کنید و از طرفی بسته‌های ارزان قیمت‌تر دارای حجم کمی هستند و نیاز کمتر کسی را برآورده می‌کنند. بسیاری از کاربران به این موضوع آگاه نیستند که بخش زیادی از حجم بسته‌های اینترنی توسط اپلیکیشن‌هایی که در پس‌زمینه بدون اطلاع ما بروزرسانی می‌شوند مصرف می‌شود. از همین رو اپلیکیشن‌های مختلفی برای نظارت بر میزان مصرف دیتا در هر ۲۴ ساعت ساخته و منتشر شده است که می‌توان Network Monitor را یکی از بهترین برنامه‌های موجود در این زمینه دانست که قادر به انتشار گراف‌ها و نمودار‌های تصویری و دقیقی در رابطه با میزان مصرف دیتا در طول روز است و می‌توانید به کمک آن به طور کامل روی مصرف خود مدیریت داشته باشید.خرید vpn network- خرید فیلترشکن – خرید vpn
network monitor 2 147dd
یکی از نکات ویژه ای که در Network Monitor قرار دارد پشتیبانی از بررسی اطلاعات وای فای است که آن را نسبت به همتایان خود که تنها از اینترنت سیم کارت پشتیبانی می‌کنند یک سر و گردن بالاتر قرار می‌دهد. بسیاری از افراد که از اینترنت‌های حجمی وای فای استفاده می‌کنند نیز ممکن است بنا به دلایل مختلفی نیاز به بررسی میزان مصرف روزانه‌ی خود از اینترنت وای فای داشته باشند که در این صورت Network Monitor یک انتخاب عالی برای آن‌ها به حساب خواهد آمد. این برنامه همچنین استفاده‌ی اپلیکیشن‌های مختلف را به صورت تفکیک شده به نمایش خواهد گذاشت تا با آگاهی از پرمصرف ترین برنامه‌های موبایل خود به طور دقیق تری قادر به مدیریت آن‌ها باشید.
خرید vpn network

  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group