خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

ویندوز ۱۰ موبایل نوید می دهد؛ آینده از آن موبایل هاست

مایکروسافت امسال از قابلیت تازه ای در ویندوز ۱۰ موبایل به نام Continuum رونمایی کرد که کاربران را قادر می ساخت تلفن هوشمند خود را به یک نمایشگر متصل کرده و از آن به عنوان یک مینی کامپیوتر استفاده نمایند.

امکان تازه ای که Joe Belfiore در کنفرانس مایکروسافت برای معرفی آن گفت: «با وجود قابلیت کانتینیوم برای موبایل ها، ما مطمئن هستیم هر تلفن هوشمندی این توانایی را خواهد داشت که وظایف کامپیوتر شخصی شما را به عهده بگیرد.»خرید vpn موبایل

با اضافه شدن کیبورد و ماوس به این مجموعه، محیط کاربری موبایل نیز تغییر کرده و و نسخه رومیزی اپلیکیشن های یونیورسال ویندوز مثل آفیس را در اختیار کاربر قرار می گیرد.

هنوز مدت زیادی از آن زمان نگذشته که همه ما برای انجام کارهای کامپیوتری به دستگاه های عظیم الجثه و سنگینی احتیاج داشتیم که روی میز جا خوش کرده و غیر از مواقع تغییر دکوراسیون یا اسباب کشی از جای خود تکان نمی خوردند، روندی که در طول ۲ دهه گذشته به کلی تغییر کرد.

کاربران دیگر به کامپیوترهای رومیزی وابسته نبوده و روز به روز بیشتر از محصولات قابل حمل تر مثل نوت بوک، تبلت و تلفن هوشمند استقبال و استفاده می کنند، اما این تلفن هوشمند است که بیش از همه توجه ها را به سوی خود جلب می کند.

با عرضه هر نسل تازه از تلفن های هوشمند و ارائه امکانات جدید، کاربران هر روز بیشتر برای رفع نیازهای خود به این دستگاه ها وابسته شده و با وابستگی هرچه بیشتر، در عین حال محدودیت های فعلی نرم افزاری و سخت افزاری این ابزارها نیز بیشتر به چشم می آیند.

تا امروز مهم ترین ویژگی تلفن های هوشمند قابل حمل بودن و همراهی همیشگی آنها با کاربر بوده است، اما با ایجاد احساس نیاز به انجام کارهای بیشتر بوسیله این دستگاه ها، مایکروسافت در صدد برآمده تا با ارائه قابلیت کانتینیوم، روی تازه ای از تلفن های هوشمند را نمایان کرده و این محصولات را تبدیل به یک همراه بهتر کند، حتی برای مواقعی که نیاز چندانی به حرکت و قابل حمل بودن وجود ندارد.(خرید vpn موبایل)

هرچند شکی نیست که مایکروسافت با ارائه چنین امکانی خواهد توانست تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل (که از این قابلیت پشتیبانی می کنند) را به کامپیوتر های ساده و فوق پرتابل تبدیل کند، اما سوال اساسی اینجاست که کاربران چقدر از این قابلیت استفاده خواهند کرد؟

آیا کانتینیوم نقطه آغاز تغییری است که در نهایت به یکی شدن کامپیوترهای شخصی و موبایل کاربران منتهی می شود؟ یا قابلیتی است که در نهایت آنقدر کاربرد ندارد که بتواند جای خود را در زندگی امروز باز کند استفاده از آن صرفا یکبار و برای رفع کنجکاوی محدود خواهد شد؟

در ادامه مطلب با های وی پی ان همراه باشید تا پاسخ پرسش های فوق را بیابیم.

مایکروسافت برای رسیدن به نقطه مورد نظر خود، در قدم اول امکان اتصال تلفن های مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل را به هر مانیتوری مهیا کرده است. این اقدام خود یکی از مهمترین تغییرها نیز به شمار رفته و در همین ابتدا کسب و کارهایی که نیاز به جابجایی زیاد دارند امکان می دهد تنها یک دستگاه همراه خود داشته باشند. این مورد علاوه بر سادگی استفاده، هزینه را نیز کاهش داده و موجب می شود صاحبان مشاغل قادر باشند برای تمام استفاده های شخصی و کاری خود، یک ابزار واحد را بکار گیرند.خرید vpn موبایل

در اهمیت کسب و کارها برای مایکروسافت شکی وجود ندارد و ساتیا نادلا نیز اخیرا در ایمیلی به کارکنانش اعلام کرده بود ساخت موبایل هایی مناسب برای استفاده در مشاغل باید یکی از ۳ نقطه اصلی تمرکز این کمپانی باشد، رویکردی که تبلیغات اخیرا منتشر شده نیز آن را تایید می کند.

برای خرید وی پی ان موبایل اینجا کلیک کنید

 


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group