خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

وبلاگ نویسی کنید؛ این خواسته جدید فیسبوک از کاربرانش است
خرید vpn سرور آمریکا

مدتی پیش خبر دادیم که فیسبوک قصد دارد به محلی برای انتشار مقالات و ویدیوهای رسانه هایی مثل Buzzfeed، National Geographic و The New York Times تبدیل شود.

این شبکه اجتماعی حالا پا را از این هم فراتر گذاشته و سعی می کند با شبیه سازی یک پلتفرم وبلاگ نویسی، امکانات مورد نیاز در این زمینه را برای تک تک کاربران خود که به نویسندگی علاقه دارند فراهم کند. در ادامه این مطلب با های وی پی ان همراه باشید.

اولین نشانه های این تغییرات را می توان در بخش Note های فیس بوک مشاهده کرد، نوشته های تازه برخی از کاربران در این بخش از حالت ساده و غیر جذاب پیشین خارج شده و با شباهت بیشتری نسبت به یک وبلاگ نمایش داده می شوند.(خرید vpn سرور آمریکا)

تغییراتی که از جمله آنها می توان به فونت خوش خوان و بزرگتر، عکس عریض و یک تیتر خوانا و مشخص در بالای مطلب اشاره کرد. یکی از سخنگویان فیسبوک اعلام کرده این شرکت با انجام چنین تغییراتی تلاش دارد نوشتن و خواندن متن های طولانی تر را در بخش Notes ساده کند.

کاربران در گذشته می توانستند نوشته های خود در بخش Notes را روی دیوار حساب کاربری خود منتشر کنند، اما بخش دیوار بعدا از فیس بوک حذف شد و افزایش محدودیت کاراکترهای قابل نوشتن در بخش Status به ۶۰ هزار کلمه در سال ۲۰۱۱ نیز تغییر دیگری بود که مانند تیر خلاصی بر پیکر بخش Notes فیسبوک عمل کرد.

کاربران علاوه بر مشکلات پیشین لازم بود برای رسیدن به بخش Notes مسیری طولانی در حساب کاربری خود طی کنند، آن هم برای نوشتن متن هایی که در نهایت تفاوت چندانی با یک Status معمول نخواهند داشت.

حالا اما با این تغییرات، جان تازه ای در کالبد بخش نوشته های متنی دمیده شده و فیسبوک امیدوار است بتواند با فراهم کردن شرایط مناسب برای نوشتن متن های طولانی تر، کاربران را از مراجعه به سایت هایی مثل Medium یا وبلاگ های شخصی بی نیاز کرده و هرچه افراد می خواهند را در خود فیسبوک در مهیا کند تا کاربران نیز زمان بیشتری برای حضور در این شبکه اجتماعی صرف نمایند.

برای خرید vpn اینجا کلیک کنید


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group