خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

مشخصات صفحه کلید تاشوی مایکروسافت مشخص شد – خرید VPN برای تبلت

روند نزولی بازار تبلت ها و کاهش درخواست برای این محصولات روز به روز در حال سرعت گرفتن است. کاهشی که از دلایل آن می توان به ترجیح کاربران به استفاده از فبلت ها و وجود حق انتخاب های بیشتر برای این محصولات نسبت به تبلت ها اشاره کرد.

حقیقت این است که این محصولات در برزخی گرفتار آمده و نه توانایی رقابت با امکانات و میزان پرتابل بودن تلفن های هوشمند را دارند و نه قادر هستند قابلیت هایی به اندازه کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها به کاربر ارائه کنند.

حتی اگر بخواهید با اضافه کردن ماوس و کیبورد به این دستگاه ها، از آنها به شکل نوت بوک های فوق سبک استفاده کنید نیز این سوال پیش می آید که آیا بهتر نیست بجای چنین تلاشی، نسبت به تهیه یک نوت بوک واقعی اقدام نمایید؟ سوالی که بررسی بازار رو به افول تبلت ها نشان دهنده پاسخ مثبت کاربران به آن است.

در این میان اما مایکروسافت بی توجه به مشکلات فوق، به عرضه کیبوردهای مبتکرانه و البته گران قیمت خود ادامه می دهد که در ساخت آنها بیش از هرچیز راحتی استفاده و ارگونومی در نظر گرفته شده اند.

آخرین صفحه کلید اضافه شده به این گروه محصولات نیز Universal Foldable Keyboard نام دارد که در بطور کاملا مختصر در نمایشگاه MWC سال ۲۰۱۵ معرفی شد و به گفته مایکروسافت برای استفاده توسط لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند مبتنی بر iOS، اندروید و ویندوز ارائه شده است.

اکنون اما اطلاعات بیشتری در مورد این صفحه کلید منتشر شده، که بر اساس آنها کیبورد تاشوی جدید را می توان با ۲ دستگاه بطور همزمان جفت کرده و تنها با یک اشاره (tap) هرکدام از آنها را برای تایپ کردن انتخاب نمود.

در ادامه این مطلب با های وی پی ان همراه باشید.

این کیبورد تازه با وجود اینکه از تمام کلید های مرسوم صفحه کلید ها بهره می برد، اما بسیار سبک طراحی شده و به دلیل قابلیت تا شدن از وسط، حمل آن نیز بسیار ساده بوده و جای کمی برای نگهداری احتیاج دارد.

روشن و خاموش کردن و اتصال این کیبورد به دستگاه ها نیز به سادگی و تنها با باز و بسته کردن آن انجام می شود، به این شکل که با تا شدن از وسط بلوتوث صفحه کلید خاموش و بلعکس آن نیز روشن و متصل می گردد.(خرید VPN برای تبلت )

Universal Foldable Keyboard همچنین بسیار باریک بوده و تنها ۵ میلی متر ضخامت دارد، اما با این وجود باتری آن به دلیل استفاده از نسل چهارم تکنولوژی بلوتوث، قادر است تا ۳ ماه کاربر را بدون نیاز به شارژ مجدد همراهی کند.

در پایان گفتنیست این کیبورد ۱۰۰ دلاری که فروش آن از ماه جاری آغاز می شود، به شکل ضد آب طراحی شده، تا کاربر هراسی از بابت همراه داشتن همیشگی آن و صدمه دیدن در اثر مواردی مثل باران نداشته باشد.

برای خرید VPN برای تبلت اینجا کلیک کنید


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group