خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

خرید vpn برای آیفون

در حال حاضر شما این امکان را دارید که حتی بدون داشتن اکانت توسعه دهنده در سایت اپل و همچنین ثبت کردن UDID آی دیوایس خودتان به iOS 9 نسخه بتا آپدیت کنید. در ابتدا لازم است بدانید که امکان دانگرید و بازگشت به iOS 8 وجود دارد ولی فقط می توانید به نسخه 8.3 دانگرید کنید و چنانچه دستگاهتان در حال حاضر جیلبریک است دیگر قادر به استفاده از جیلبریک نخواهید بود!

آموزش مربوط به دانگرید نیز به زودی بر روی سایت اضافه خواهد شد. به سراغ آپدیت می رویم!

چنانچه شما به عنوان توسعه دهنده در اپل ثبت نام کرده اید می توانید از طریق سایت توسعه دهندگان اپل نسخه بتای iOS 9 را دریافت کنید ولی چنانچه توسعه دهنده نیستید با ما همراه باشید.

خرید vpn برای آیفون

برای آپدیت به این نسخه و به صورت کلی برای هرگونه آپدیت سیستم عامل آی دیوایستان از طریق کامپیوتر شما به چند چیز نیاز دارید. مهم ترین گزینه داشتن فایل سیستم عامل که با پسوند IPSW شناخته می شود است. پس از آن شما به آخرین نسخه نرم افزار آیتونز نیاز دارید.

نکات مهم:

– چنانچه دستگاه شما جیلبریک است و قصد بازگشت به iOS 8 را داشتید امکان جیلبریک را دیگر نخواهید داشت چرا که فقط به نسخه 8.3 می توانید دانگرید کنید و این نسخه در حال حاضر قابل جیلبریک نیست!

– برای فعال کردن دستگاهتان پس از آپدیت شما به سیم کارت معتبر نیاز دارید.

– این نسخه برای توسعه دهندگان عرضه شده و چنانچه شما اهل پیدا کردن مشکلات و یا توسعه دهنده نیستید این نسخه به شما توصیه نمی شود. اگر فقط به عنوان کاربر عادی از آی دیوایس خودتان استفاده می کنید به هیچ وجه این آپدیت را انجام ندهید. هرگونه ریسک و اتفاق ناشی از این آپدیت بر عهده خود شما می باشد.بدیهی است این نسخه دارای ایراداتی خواهد بود ولی چنانچه شما از عاشقان کار با iOS هستید این آپدیت می تواند شما را به وجد بیاورد.

خرید vpn برای آیفون

تیم TaiG اعلام کرد که برنامه ای برای ارائه نسخه جیلبریک برای iOS 8.3 و 8.4 ندارد و تمرکز خودش را بر روی نسخه iOS 9 قرار داده است. همچنین Ray Xie در مصاحبه ای با iDigitalTimes اذعان کرد که هیچ برنامه ای برای ارائه جیلبریک برای اپل واچ ندارند و اولویت اول آنها کار بر روی iOS 9 است. همچنین وی اضافه کرد که در حال حاضر نمی دانند که کاربران اپل واچ اصلاً به جیلبریک نیازی دارند.

تمرکز بر روی جیلبریک iOS 9 به نظر منطقی می رسد چرا که به گفته اپل در این آپدیت حفره های امنیتی بسته شده اند و اپل قصد دارد تا برای همیشه جلوی جیلبریک را بگیرد. حال باید دید که آیا این نسخه قابل جیلبریک خواهد بود یا خیر؟!

از علت هایی که می توان برای عدم انتشار جیلبریک برای iOS 8.2 به بعد اشاره کرد، خرید vpn برای آیفون   به همین نکته اشاره کرد که شاید تیم های جیلبریک نمی خواهد حفره های امنیتی باقی مانده را رونمایی کنند تا شاید شانس خودشان در جیلبریک iOS 9 بالاتر رود. تنها زمان مشخص می کند که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد!


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group