خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

چرا اپل با آیفون می تازد؛ نگاهی بر ۳ چالش بزرگ پیش روی سازندگان موبایل های اندرویدی

خرید vpn برای آیفون 5s

وضعیت سودآوری از فروش تلفن های همراه دیگر به خوبی چند سال گذشته نیست. سامسونگ در هفته گذشته گزارش مالی مربوط به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ خود را منتشر نمود و عنوان کرد که در مقایسه با مقطع زمانی مشابه در سال گذشته، سود خالص اش با کاهشی ۳۷.۶ درصدی رو به رو بوده است. اچ تی سی هم که اکنون کم ارزش تر از هر زمان دیگری شده و گزارش مالی اش نیز حکایت از یک ضرر خالص ۲۵۰ میلیون دلاری داشت.

بخش موبایل از کمپانی بزرگ سونی نیز زیان ۱۸۴ میلیون دلاری را تجربه کرده و صرفا ال جی بود که در میان شرکت های بزرگ و بنام دنیای تلفن های هوشمند، قادر شد در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵، درآمد هایش را نسبت به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۴ صرفا یک درصد افزایش دهد.

شاید چینی ها را عاملی بدانید بر مشکلات سایر شرکت های بزرگ در حوزه فروش موبایل های هوشمند اما اوضاع کمپانی های ساکن کشور چین هم آنطور که باید و شاید، همانند گذشته پر بار نیست. سود خالص لنوو کاهشی قابل توجه داشته، حتی با اینکه درآمد کلی اش نیز افزایش یافته. شیائومی و هوآوی البته قادر گشته اند تا سهم خود از بازار تلفن های هوشمند را افزایش دهند اما وضعیت مالیشان مشخص نیست؛ صرفا می دانیم که حاشیه سود شیائومی از موبایل هایش بسیار اندک است.

خرید vpn برای آیفون 5s

مشکل چیست؟ حتی گزارشی منتشر شده بود که خبر می داد میزان فروش موبایل در دوره سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵، تا ۱۲ درصد به نسبت دوره زمانی مشابه در سال گذشته افزایش داشته. در ادامه می خواهیم به سه مورد از بزرگترین دلایل عدم سودآوری سازندگان موبایل های اندرویدی اشاره کنیم؛ با hi vpn همراه باشید.

۱)‌ سقوط قیمت ها

در این میان حاشیه سود شرکت های تولید کننده نیز کاهشی قابل توجه داشته. حال که میانگین قیمت سقوط کرده، غیر ممکن به نظر می رسد که تولید کنندگان نیز بتوانند درآمدهای پیشین خود را دوباره به دست آورند، البته مگر اینکه قادر شوند راهی بیابند تا هزینه هایشان را به شکل قابل توجهی کاهش دهند. دقیق تر که به مسئله نگاه کنیم، می بینیم که هزینه ها افزایش نیز داشته اند.

چه مواردی باعث می گردند تا یک موبایل از سایر تلفن های هوشمند ساخته شده توسط رقبا متمایز گردد؟ این روزها تکنولوژی های نوین در میان همه موبایل ها یافت می شوند و برای چشم کاربر نهایی، بسیار عادی گشته اند.

از طرف دیگر همان نوآوری ها نیز روندی بسیار کم سرعت به خود گرفته اند. آخرین ویژگی شگفت انگیزی که به یک پرچمدار اضافه گشته و باعث شده ضربان قلبتان سریع تر شود، چیست؟ ایمن سازی بیومتریک به واسطه استفاده از حسگر اثر انگشت، ویژگی مقاومت در برابر آب، سنسور شمارنده ضربان قلب؟

حال به نقطه ای رسیده ایم که می گوییم برخی از این نوآوری ها بی فایده بوده اند و قصد داریم آنها را از موبایل های بعدی حذف کنیم.(خرید vpn برای آیفون 5s)

 


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group