خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

برای خرید vpn برای آپدیت برنامه ها در اپ استور اینجا کلیک کنید.

آموزش آپدیت کردن برنامه ها در آیفون :

بدلیل نیاز کاربران محصولات Apple (گوشیهای آیفون و آی پد) به بروزرسانی (Update) نرم افزار ها ، در زیر آموزش کامل به روز رسانی رو براتون شرح دادم . امیدوارم به دردتون بخوره .

در مرحله اول شما باید یک Apple ID (اپل آیدی) بسازید . آموزش تصویری با عکس و بسیار ساده و مرحله به مرحله در این قسمت توضیح داده شده است .  لذا ابتدا یک اپل آیدی بسازید .

قبل از توضیح مراحل باید قوانینی از اپل را برایتان بگویم : وقتی یک نفر یک برنامه را از اپل دانلود میکند ، برنامه به نام اپل آیدی خودش ثبت میشود . لذا برای به روز رسانی آن برنامه باید همان اپل آیدی و پسورد  موجود باشد . از این قانون میشود نتیجه گرفت که شما برای آپدیت برنامه هایی که دیگران  با اپل آیدی خودشان برای شما نصب کرده اند ، احتیاج به رمز عبور آنها دارید که متاسفانه آنرا به شما نمیدهند . لذا برای اینکه یک برنامه را خودتان آپدیت کنید باید آن برنامه را پاک کنید و با اپل آیدی خودتان آنرا مجدد دانلود و نصب کنید تا قادر به آپدیت آن باشید . یعنی به نوعی آن برنامه به نام اپل آیدی خودتان دانلود شود. شما میتوانید با چندین اپل آیدی ، کلی برنامه روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید . اما فقط آنهایی که خودتان دانلود کردید یا خریدید را میتوانید آپدیت کنید . برای شروع :

پس از حصول اطمینان از اینترنت دار بودن iPad یا iPhone خود به Settings  بروید . سپس به گزینه iTunes & App Store

در خط اول اپل آیدی کسی که برای شما برنامه ها را نصب کرده نمایان میشود . اگر این اپل آیدی (که به صورت یک ایمیل است )‌ اپل آیدی شما نیست روی آن کلیک کنید تا آنرا به اپل آیدی خودتان تغییر دهید .

حال اگر احتیاج به آپدیت یک نرم افزار دارید ، کافیست آنرا پاک کنید .برای حذف ، برنامه  مورد نظر را با انگشت ۳ ثانیه نگه دارید و پس از لرزش برنامه ها ، جهت حذف دکمه ضربدر در گوشه بالا سمت چپ آن برنامه را فشار دهید . جهت دانلود مجدد برنامه به Appstore  بروید . از منوی search برنامه را مجددا پیدا کنید و آنرا نصب کنید . البته همیشه در نصب یک برنامه آخرین نسخه و بروز ترین نسخه برای شما نصب میشود . اما بعدا اگر احتیاج به Update دوباره آن داشتید کلیه برنامه هایی که خودتان دانلود کردید را میتوانید از منوی Update به روز رسانی کنید . اگر احتمالا با خطای ۱۰۰۹ مواجه شدید مشکل فیلترینگ است .

خرید vpn برای آپدیت برنامه ها در اپ استور


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group