خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

اندروید M از وضوح تصویر 4K پشتیبانی می‌کند

وقتی سال گذشته، گوشی‌های هوشمند به صفحه‌های نمایش Quad HD با وضوح تصویر 1440 در 2560 پیکسل مجهز شدند، وب‌سایت PhoneArena آزمونی انجام داد تا ببیند آیا افراد با قوه‌ی بینایی عالی می‌توانند تفاوت میان صفحه‌های نمایش‌ QHD را از 1080p و 720p رتشخیص دهند یا خیر. نتایج به دست آمده از این آزمون حاکی از این بود که برای تشخیص تفاوت میان آن‌ها باید از فاصله‌ی بسیار نزدیکی به گوشی‌ها نگاه کرد.

خرید vpn امن و پرسرعت 

علاوه بر این در گوشی LG G3 (اولین گوشی مطرح مجهز به صفحه‌ی ‌نمایش QHD) یک افکت oversharpening هم به صفحه‌ی نمایش اضافه شده بود که در نوع خودش عجیب به‌نظر می‌رسید؛ چرا که پیش از آن هیچ شرکتی دست به چنین کاری نزده بود. گویا این شرکت نگران این بوده که کاربران عادی نتوانند بدون این افکت، تفاوت
آن‌چنانی میان صفحه‌ی ‌نمایش QHD و صفحه‌‌های نمایش HD مشاهده کنند. خرید vpn امن و پرسرعت
به‌هر حال Quad HD تنها یکی از قدم‌ها به سوی تکامل کیفیت و وضوح تصویر است؛ چرا که جدیدترین نسخه‌ی اندروید M از نمایش‌گرهای 4K (با وضوح 2160 در 3840) پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین این احتمال وجود دارد که اولین گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌های 4K در پاییز امسال عرضه شوند. با توجه به این‌که هیچ مدرک موثقی
درخصوص شایعات رایج درباره‌ی «گلکسی نوت5» با صفحه‌ی ‌نمایش 4K وجود ندارد، آیا واقعا امکان دارد که شاهد عرضه‌ی گوشی‌های 4K در سال 2015 میلادی باشیم؟
همه‌ی ما صفحه‌های‌ نمایش شفاف و وضوح بالا را دوست داریم. این را هم درنظر داشته باشید که یک گوشی 5.7 اینچی با صفحه‌ی نمایش 4K تراکم پیکسلی بسیار بالای 773ppi (773 پیکسل در هر اینچ) را خواهد داشت. با توجه به این‌‌که تولیدکنندگان لپ‌تاپ‌ معمولا محصولات‌شان را به وضوح تصویر 1366 در 768 پیکسل مجهز می‌کنند، این رقم برای یک گوشی رقم بسیار بالایی به‌شمار می‌رود. این وضوح تصویر برای یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی به معنی تراکم پیکسلی 100ppi است که تقریبا یک هشت‌ام تراکم پیکسلی گوشی‌ها به‌شمار می‌رود. جای تعجبی ندارد که شرکت‌ها بیش‌تر تمرکزشان را روی گوشی‌های هوشمند گذاشته‌اند؛ زیرا گوشی‌ها از کاربردی‌ترین محصولات دنیای امروزی به‌شمار می‌روند.

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group