خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

خرید vpn از سایت hivpn

برای خرید vpn از سایت hi vpn باید ابتدا از قسمت خرید اکانت سایت اقدام کنید
در مرحله اول نوع اکانت  از تک کاربره و دوکاربره انتخاب کنید.
مرحله دوم تعدا ماه مورد نظر را انتخاب کنید
مرحله سوم ایمیل صحیح وارد کنید دقت کنید که بعد از خرید اطلاعات سرویس خریداری شده به همین ایمیل ارسال خواهد شد.
مرحله چهارم شماره تلفن وارد کنید که وارد کردن ان اختیاری میباشد
مرحله پنجم باید روی پرداخت انلاین برنید تا به درگاه بانک هدایت شوید.
در قسمت پرداخت بانک اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم را واد کنید و روی دکمه پرداخت بزنید
ودر قسمت آخر روی تکمیل فرآیند خرید بزنید تا به سایت ما برگشت شوید
پس از برگشت اطلاعات سرویس وی پی ان شما نمایش داده میشود و یک نسخه از ان ایمیل میشود

برای خرید vpn اینجا کلیک کنید

 
بنابراین امن شده اند با استفاده HiVPN برای حدود 8 مگ سرعت است که هنوز هم شگفت انگیز است.  همچنین 3 روز گارانتی برگشت پول، آنها را تخفیف و فروشگاه در وبلاگ خود (در حال حاضر من گرفتن 50٪ تخفیف). همانطور که برای پشتیبانی سوالات عمومی و که به راحتی بر روی زندگی می کنند چت پاسخ داده شده است، به پشتیبانی فنی مورد نیاز نیست.
توجه داشته باشید که من با استفاده از -SoftEther Protocol- برای اتصال به شبکه اختصاصی مجازی، آن سریع ترین. هر زمان از روز که من می توانید حداکثر اتصال 125mbit من بر روی هر سرور من برای اتصال. برخی از سرعت از دست داده است با توجه به اتصال خود را مثل هر اتصال، احتمالا 20mbit است که توسط سربار استفاده می شود که دانلود در 100mbit. در هنگام دانلود است که بسیار پردازنده نیز مقدار مناسبی استفاده شده است. همانطور که برای چگونه CPU بسیار پروتکل های دیگر استفاده من مطمئن هستم که نه از من هرگز بالاتر 40mbit با آنها در هر سرویس اس ام اس هستم.
اگر شما یک اتصال به کمتر از شما 25mbit احتمالا بهتر است با یک سرویس مانند TorGuard در، های وی پی ان، و یا ارائه دهنده دیگر در لیست بالا است که سرور در کشورهای بیشتری برای گزینه های بیشتر. به عنوان سرعت بین HiVPN  و دیگران استفاده از OpenVPN است که تقریبا همان، و آن را خوب است برای سرعت های پایین تر است. همچنین در سراسر همان قیمت قبل و بعد از تخفیف می باشد. (من شخصا به دور از PIA یا BTGuard تعیین باقی خواهد ماند، عملکرد در تجربه من بد بود. همچنین به دور از HiVPN  می گویند آنها به عنوان آسیا هستند و محاکمه آزاد خود را بسیار بهتر از خدمات واقعی وقتی که من تست شده است.)
اگر شما یک اتصال به بیش از 25mbit و مایل به استفاده از آن پس از SoftEther است که واقعا تنها گزینه، بر اساس تجربه من. تنها 2 ارائه دهندگان من پیدا کرده اند که ارائه این یکی HI VPN است و از سوی دیگر CactusVPN است. من را انتخاب کنید به HiVPN از آنجایی که آنها سیاهههای مربوط را حفظ کند.

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group