خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

هشدار به همه کاربران Galaxy سامسونگ

خرید فیلترشکن سامسونگ

کمپانی سامسونگ توانست با معرفی سری گلکسی خود در بازار، کاربران زیادی را به سمت برند خود جلب کند و همچنین جایگاهش در دنیای گوشی های هوشمند را به بالاترین مکان برساند و رقیبان زیادی را پشت سر بگذارد. اما اکنون مشکلی اتفاق افتاده که همه گوشی های گلکسی سامسونگ را درگیر کرده است.

گزارشات جدیدی منتشر شده است که از یک آسیب پذیری جدید و بسیار خطرناک در گوشی های گلکسی سامسونگ خبر می دهد. در این مورد هکرها به راحتی می‌ توانند وارد سری گوشی‌ های Galaxy سامسونگ شوند و از فعالیت‌ های مختلف کاربران این دستگاه‌ ها جاسوسی کنند.

در این  آسیب‌ پذیری هکرها می‌توانند به دستگاه نفوذ کنند و از طریق آن فعالیت‌ های کاربر را زیر نظر بگیرند آنها می توانند تصاویر ضبط شده با دوربین را مشاهده کنند، به میکروفون گوشی گوش دهند و تمام پیام‌ های دریافتی در ابزارهای مختلف را مطالعه کنند.

خرید فیلترشکن سامسونگ

این مشکل در نرم افزار صفحه کلید سامسونگ وجود دارد. این صفحه‌ کلید ویرایش متفاوتی از ابزار SwiftKey محسوب می‌ شود که سامسونگ آن را متناسب با گوشی‌ های خود تغییر داده است. این صفحه‌ کلید هر چند وقت یکبار درخواست به‌ روزرسانی را به کاربران ارسال می‌کند. اما هکرها به راحتی می‌ توانند وارد آن شوند و کدهای مخرب خود را از طریق یک به‌ روزرسانی جعلی روی انواع دستگاه‌ های موبایلی سامسونگ نصب کنند. به محض اینکه کد‌ها وارد دستگاه شوند، هکر به سادگی می‌ تواند به کنترل گوشی هوشمند بپردازد و میزان مصرف دیتا، پیام‌ های ارسال شده و سایر بخش‌ های گوشی را در کنترل بگیرد.بر اساس اطلاعات رسیده، سامسونگ از این نقص آگاهی دارد و به کاربران خود گفته است که تا اطلاع ثانوی از شبکه‌ های عمومی Wi-Fi استفاده نکنند تا وصله‌ های امنیتی به زودی در اختیار آنها قرار گیرد.

خرید فیلترشکن سامسونگ

اگر کاربران از صفحه‌ کلید سامسونگ استفاده نکنند و صفحه‌ کلید جایگزین را روی دستگاه خود نصب کرده باشند، هکرها باز هم می‌ توانند وارد سیستم مرکزی گوشی شوند.

البته کاربران دیگر گوشی‌ های اندرویدی و غیر سامسونگ که از صفحه‌ کلید SwiftKey استفاده می‌ کنند، در ایمنی کامل به سر می‌ برند و مشکلی برای آنها ایجاد نمی‌شود.


مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group