خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

 

فیلترشکن برای اینستاگرام | خرید vpn وی پی ان| HiVPN

اینستاگرام در حال برداشتن قدمی نامعمول برای مقابله با کامنت‌های نامناسب است. این شبکه اجتماعی به زودی به کاربران اجازه می‌دهد که کامنت‌ها را در اکانت خود فیلتر کنند، یا به عبارتی آنچه را که نامناسب می‌دانند، حذف کنند.

نیکی جکسون کوالکو، مدیر بخش روابط عمومی اینستاگرام می‌گوید:

هدف ما این است که اینستاگرام را به مکانی دوستانه، جذاب و مهمتر از همه، امن برای بیان احساسات و علایق شخصی بگردانیم. فیلترشکن برای اینستاگرام ذما به آرامی به اکانت‌هایی که تعداد کامنت بالا دارند، اجازه تصحیح کامنت‌ها را داده‌ایم. همانطور که چیزهای بیشتری یاد می‌گیریم، سعی می‌کنیم که تجربه بهتری برای کاربران پدید آوریم.

اکانت افراد مشهور و اکانت‌هایی که فالوورهای زیادی دارند، ابتدا به این ویژگی دست پیدا می‌کنند. کاربران عادی تا چند ماه آینده می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

این ویژگی قدم دیگری از اینستاگرام برای مقابله با پدیده آزار و اذیت است که همه شبکه‌های اجتماعی با آن درگیرند. این مسئله بسیار مهمی است، چون اگر شبکه‌های اجتماعی کاری انجام ندهند به همدستی در آزار و اذیت متهم شده و اگر کاری انجام دهند به نقض آزادی بیان متهم می‌شوند. به همین دلیل شرکت‌ها مجبور به اعمال تصمیمات یک‌جانبه می‌شوند و این باعث می‌شود که گروهی آزرده شده و گسترش شبکه‌های اجتماعی با تهدید مواجه شود.

با دادن اختیار به کاربران و شرکت‌ها، اینستاگرام به کاربران اجازه داده تا خود تصمیم بگیرند فیلترشکن برای اینستاگرام که چه چیزی در اکانت‌ آنها قابل قبول است. البته این کار معایبی نیز دارد. مهمترین عیب، احتمال فیلترینگ شدید کاربران است. به عنوان مثال،‌ ممکن است طرفداران یک موضوع، مخالفان آن را کاملا فیلتر کرده و به این علت جو یک‌جانبه بر سر موضوع ایجاد کنند. مثال دیگر، شرکت‌های تجاری هستند. ممکن است که شرکت‌ها کامنت‌هایی که در انتقاد از محصولات و خدمات آنهاست را فیلتر کنند.

نوشته اینستاگرام به‌زودی اجازه فیلترکردن کامنت‌ها را به کاربران می‌دهد اولین بار در – آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

نوشته اینستاگرام به‌زودی اجازه فیلترکردن کامنت‌ها را به کاربران می‌دهد اولین بار در خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه | شرکت نت وب پدیدار شد.

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن برای آیفون و اندروید به سایت hivpn مراجعه کنید خرید APPLE ID

خرید vpn


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group