خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن ، خرید vpn

 

اندروید ۶.۰.۱ دستگاه های اندرویدی اجرا می شود | خرید vpn وی پی ان| HiVPN

گوگل بار دیگر آخرین تغییرات نسخه های اندروید را منتشر کرد و ما باز هم شاهد رشد اندک اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو هستیم.

گوگل اعلام کرد که تنها ۱۵.۲ درصد از دستگاه های فعال اندرویدی در حال حاضر از اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو بهره می برند؛ این در حالیست که آمار ماه گذشته، ۱۳.۳ درصد را برای اندروید مارشمالو نشان می داد.

اندروید ۵ لالی پاپ از ۳۵.۱ به ۳۵.۵ درصد افزایش یافت؛ این در حالیست که اندروید ۴.۴ کیت کت از ۳۰.۱ در ماه جولای به ۲۹.۲ درصد کاهش داشته است. اندروید جلی بین نیز از ۱۷.۸ درصد به ۱۶.۷ درصد رسیده است. در این میان نسخه های پایین تر اندرویدخرید vpn مثل ساندویچ بستنی از ۱.۷ به ۱.۶ کاهش داشته و اندروید نان زنجبیلی نیز از ۱.۹ به ۱.۷ نزول یافته است. اندروید Froyo نیز همچنان سهم ۰.۱ درصدی خود را حفظ کرده است.

گوگل اعلام کرد که تنها 15.2 درصد از دستگاه های فعال اندرویدی در حال حاضر از اندروید 6.0.1 مارشمالو بهره می برند؛ این در حالیست که آمار ماه گذشته، 13.3 درصد را برای اندروید مارشمالو نشان می داد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.
منبع: androidcentral


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو در ۱۵.۲ درصد از دستگاه های خرید vpn اندرویدی اجرا می شود اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

نوشته اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو در ۱۵.۲ درصد از دستگاه های اندرویدی اجرا می شود اولین بار در خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه | شرکت نت وب پدیدار شد.

برای خرید وی پی ان و فیلترشکن برای آیفون و اندروید به سایت hivpn مراجعه کنید خرید APPLE ID

خرید vpn


  • برچسب ها :

مطالب مرتبط در این دسته بندی2018 . All Rights Reserved. HiVPN group